O mnie

„Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne.”

Od zawsze pasjonowałem się fotografią, a od blisko 10 lat zajmuję się nią zawodowo. Interesują mnie różne rodzaje fotografii – od reportażu przez sztukę, architekturę, eventy, aż po sesje typowo wizerunkowe lub reklamowe.

W mojej karierze pracowałem jako fotograf dla Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, przygotowywałem relacje z wernisaży galerii Atlas Sztuki, fotografowałem dla magazynu branżowego Świat Architektury, fotografowałem wiele ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, eventów, warsztatów, kongresów (m.in. FKE Cinergia, Festiwal Przyrodniczy im. Puchalskiego, Transatlantyk, Festiwal Szkół Teatralnych, Łodzią Po Wisle, Mixer Łódzki, Letnia Akademia Jazzu, Urbanator Days).

Od 2010 roku przygotowuję relacje z wydarzeń dla Agencji Fotograficznej REPORTER. Efektem tej współpracy są publikacje prasowe, książkowe i internetowe (część z nich można obejrzeć w zakładce „Publikacje”).

Od 2014 roku fotografuję koncerty i wydarzenia na zlecenie Klubu Wytwórnia w Łodzi.

W 2017 roku dostałem się do programu „Rezydenci ART_Inkubatora” w Fabryce Sztuki w Łodzi.

Serdecznie polecam się do współpracy!